Valodu, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas nedēļa

No 25. līdz  29. novembrim skolā norisinājās valodu, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas nedēļa. Skolēniem bija iespēja izpaust savas radošās spējas un prasmes, pildot neikdienišķus uzdevumus un paplašinot redzesloku latviešu valodā, angļu valodā, krievu valodā, vācu valodā, mūzikā un vizuālā mākslā.

6 –  9. klases skolēni darbojās valodu, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas projektā “Dažādu valodu leksika starpdisciplīnu skatījumā” , kurā tika izvēlētas tēmas: “Ģimene’’ 6. un 7.klasei, “Hobiji jeb vaļasprieki’’ 8.klasei un “Profesijas” 9.klasei. Savukārt vizuālās mākslas stundās radošā darbnīcā “Skaistākā Ziemassvētku virtene” tapa neparastas virtenes no papīra.

Valodu, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas nedēļas ietvaros  27. novembrī 6. un 8. klases skolēni  Pārlielupes bibliotēkā satikās ar bērnu detektīvstāstu sērijas “Mākslas detektīvi” un citu populāru bērnu grāmatu autori  autori Luīzi Pastori. Radošās tikšanās laikā rakstniece ne tikai pastāstīja par sērijas “Mākslas detektīvi” stāstu tapšanu, bet arī aicināja klausītājus iejusties detektīvu ādā, ar īpašu detektīvuzdevumu palīdzību izzinot mākslas darbu tapšanas aizkulises.

Valodu, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas nedēļā skolēni ,aprakstot pasākumus skolā, vingrinājās publicistiskā stila veidošanā.

Skolēnu publicistiskie raksti