Jelgavas 1. internātpamatskolas-attīstības centra pirmsskolas grupas pirmais izlaidums 2019.

Mēs bērnudārzam sveikas sakām,
Tās durvis tūlīt vērsies ciet,
Pa pasaku un rūķu takām,
Aiz kurām varējām mēs iet.

 

 

7 .jūnijā beidzot klāt bija lielie gaidīšanas svētki Jelgavas 1. internātpamatskolas- attīstības centra pirmsskolas grupā pirmais izlaidums – mūsu mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem.

Pirmsskolas izlaidums ir īpašs notikums ikviena bērna ģimenē, kas ilgi paliek atmiņās. Tas arī ir pārmaiņu laiks, kad no bērna mazais cilvēks pārtop skolniekā, kuram jābūt nopietnam, atbildīgam un patstāvīgam, uzsākot skolas gaitas.

Izlaidums nav iedomājams bez dziesmām, dejām un dzejoļiem. Pie bērniem ciemos atnāca arī pasaku varone Pepija Garzeķe, kura ļoti gribēja iet uz skolu, bet īsti nezināja, kas tajā skolā jādara. Esot kopā ar bērniem Pepija Garzeķe saprata, ka skola tā ir nopietna lieta un, lai skolā ietu labi ir ļoti, ļoti jāgrib mācīties un tad jau skolā viss labi izdodas. Pepija nosolījās vasarā kārtīgi mācīties un pievienoties bērniem 1. klasē.

                Skolas direktore Gunda Balode sveica mazos absolventus izsniedzot viņiem apliecību par sekmīgu pirmsskolas izglītības apguvi un dāvināja ceļa somu, kura būs noderīga arī uzsākot skolas gaitas.

Vecāki ar mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem pateicās skolas direktorei, pirmsskolas izglītības skolotājām un pārējiem iestādes darbiniekiem par ieguldījumu, sagatavojot bērnus skolai.