Sporta festivāls “Nāc un sporto sev par prieku 2019”

2019. gada 7. novembrī Rīgā “Elektrum Olimpiskajā centrā” norisinājās bērnu un jauniešu ikgadējais sporta festivāls “Nāc un sporto sev par prieku!”

Vairāk kā 500 dalībnieku no visas Latvijas bija ieradušies, lai kopīgi piedalītos sportiskās aktivitātēs. No mūsu skolas uz sacensībām devās 16 skolēnu komanda, kas bija apņēmības pilna veikt visus uzdevumus.

        Festivāls iesākās ar LBJISF  vadītājas Aijas Kļaviņas uzrunu un  kopīgu iesildīšanos kopā ar multfilmu varoņiem Pirātu, Minjonu un Dalmācieti.

Pēc iesildīšanās dalībnieki izklīda pa divām Olimpiskā centra hallēm, kurās bija izvietotas 30 sporta aktivitātes ar ļoti dažādiem un interesantiem uzdevumiem.

Kā katru gadu, festivāla ietvaros notika LBJISF peldēšanas sacensības, kur izcilus rezultātus un divas pirmās vietas brīvajā stilā un kraulā uz muguras izcīnīja Jelgavas pamatskolas “Valdeka”- attīstības centrs  7. klases skolnieks  Niklāvs Niedra.

Mūsu skolas komanda veiksmīgi veica visas sporta aktivitātes ,un katrs sportists saņēma godīgi nopelnīto medaļu un pārsteiguma balvu. Šis pasākums bērnos raisīja daudz pozitīvu emociju, pārliecību par savām spējām un vēlmi arī turpmāk sportot.

Foto galerija

(foto no skolas arhīva un Arta Meļko, Latvijas Paraolimpiska komiteja)