Jauniešu iniciatīvas pasākumu cikls “Varu un daru!”

2020. gada 15. oktobrī pulksten 16, Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju ielā 8) tiek turpināts nesen iesākts Jauniešu iniciatīvas pasākumu cikls “Varu un daru!”

Jauniešu centrs piedāvā ikkatram jaunietim dalīties ar to, ar ko viņš pats ir ļoti aizrāvies un ir gatavs par šo pastāstīt, un paradīt citiem jauniešiem. Iespējams tieši šīs satikšanās reizes mudinās Tevi uzdrošināties pamēģināt darīt kaut ko citu un savādāk pavadīt laiku.

Šoreiz ar regbija spēles enerģiju, savu personīgo pieredzi, saviem sasniegumiem veiksmēs un neveiksmēs ir uzdrošinājies dalīties Marta Puķīte.  Neformālā gaisotnē, ar cepumiem un siltu tēju Marta atklāti runās par savu hobiju pasauli un piedāvās pašiem jauniešiem izmēģināt dažus praktiskus regbijus trikus. Jaunieši, viss ir ļoti vienkārši: atnāc, piedalies, izbaudi iespēju un, protams, atbalsti Martu ar savu klātbūtni!

Dalība pasākumā ir bezmaksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Jelgavas jauniešu centrs aicina ikkatru Jelgavas jaunieti visā mācību gada laikā uzdrošināties un pieteikties dalīties ar citiem jauniešiem ar savu hobiju vai aizrautības pasauli/tēmu/aktivitāti. Tas būs viegli izdarāms, jo ar jaunatnes lietu speciālistu atbalstu būs nodrošināta iespēja īstenot savu personīgo iniciatīvu pašiem vai kopā ar draugiem, organizējot aktivitāti ērtā vietā, laikā un  ar nepieciešamo konkrētai aktivitātei aprīkojumu. Raksti droši – komunicēsim un noteikti vienosimies par foršu rezultātu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv

Meklēt jaunas lietas sevī ir interesanti!

 Foto: M. Puķite