Vecāku skoliņa – piekļuves links

Meeting ID: 813 8905 9178

Passcode: 693697

Nodarbība vecākiem 

“Kā pārmaiņu laikā atbalstīt un iedrošināt savu bērnu?”

20.maijā plkst. 18.00 Jelgavas pamatskolas “Valdeka”- attīstības centrs rīko “Vecāku skoliņas” tiešsaistes nodarbību “Kā pārmaiņu laikā atbalstīt un iedrošināt savu bērnu?” Šī nodarbība notiks tiešsaistē, ZOOM platformā.

Nodarbību cikla “Vecāku skoliņa” ietvaros notiks nodarbība vecākiem, kurus interesē ar bērnu audzināšanu saistīti jautājumi, kā arī sevis izglītošana bērnu audzināšanas jomā. Nodarbības mērķis sekmēt pozitīvu bērnu emocionālo attīstību, uzlabot vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzēt vecākiem labāk izprast savus bērnus un viņu vajadzības, palīdzēt mazināt bērnu uzvedības problēmas.

Nodarbību vadīs un uz vecāku jautājumiem atbildes sniegs izglītības un klīniskā psiholoģe Mag.psych. Agita Vimba.
Nodarbības ilgums kopā ar jautājumu – atbilžu daļu 1,5 stundu.

Laipni gaidīti visi interesenti! Uz tikšanos “Vecāku skoliņā”!

Pieteikšanās nodarbībai   https://ej.uz/x5ix

vai rakstiet uz e-pastu: liga.gutnika@izglitiba.jelgava.lv

 

Informatīvi izglītojošs seminārs vecākiem – „Vecāku skoliņa”  

2019.gada 28. februārī skolas fizioterapeite Linda Rimgaile tikās ar vecākiem informatīvi izglītojošā seminārā „Vecāku skoliņa”.

Semināra tēmas:

  • Vitamīns D organisma veselībai;
  • Viedierīču ietekme uz izglītojamā augšanu un attīstību.

Vecākiem bija iespēja iegūt informāciju un apspriest interesējošos jautājumus. Vecāki aktīvi iesaistījās seminārā, kā arī dalījās savā pieredzē.

Ziemassvētku radošā darbnīca

12. un 14. decembrī skolā mājīgā un siltā atmosfērā “Vecāku skoliņas” ietvaros, kuras moto bija  “Svētku prieks rodas darot” noritēja jauks pasākums, kurā bērni kopā ar vecākiem piedalījās piparkūku, rotājumu un apsveikumu kartiņu gatavošanā. Paldies vizuālās mākslas skolotājai Dacei Podniecei un pirmsskolas skolotājām Initai Brunavai un Vinetai Vīgantei.