12.11.2020., Jelgavā

Informācija masu medijiem

Jauniešus aicina iesniegt idejas forumam „Jelgavai zaļai būt!”

 

  No 12. līdz 26. novembrim jaunieši vecumā no 13 līdz 25 aicināti piedalīties Jelgavas pilsētas organizētajā Jauniešu forumā “Jelgavai zaļai būt!”, kas norisināsies attālināti. Foruma ietvaros jauniešiem tiek sniegta iespēja paust savu viedokli, aizpildot anketu internetā, lai foruma noslēgumā apkopotu idejas un iespējamos risinājumus vairākiem vides izaicinājumiem Jelgavas jauniešu ikdienā un kopīgiem spēkiem pielāgotu informāciju Jelgavas pilsētas darbam ar jauniešiem.

Jau trīspadsmito reizi uz kopīgu sarunu un ciešākas sadarbības veidošanu tiek aicināti jaunieši no Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm un organizācijām, studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, kā arī ikviens Jelgavas jaunietis, kurš gatavs atklāti diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām.

Līdz 26. novembrim jaunieši aicināti aizpildīt internetā izveidoto anketu: https://ej.uz/y32q , paužot savu personīgo pieredzi un viedokli vides jautājumos Jelgavā, kā arī sniedzot dažādas idejas par vides uzlabošanu Jelgavā un Latvijā kopumā.  Piecu labāko vides uzlabošanas ideju un to realizēšanas piedāvājumu autori tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām, par kurām tiks ziņots foruma noslēgumā, kas norisināsies 26. novembrī.

Noslēguma dienā jaunieši tiks iepazīstināti arī ar atskatu  par „Jauniešu foruma 2019” ideju realizāciju, pievēršot uzmanību konkrētām izmaiņām, kas paveiktas pagājušā gada foruma rezultātā.

Jauniešu forums tiek rīkots ar mērķi noskaidrot jauniešu viedokļus, vajadzības, vēlmes un vērtējumu par vides izaicinājumiem izglītības iestādēs un Jelgavā kopumā, lai vēlāk meklētu un atrastu piedāvājumus to realizēšanai.

Seko līdzi Jelgavas jauniešu centra aktivitātēm Facebook lapā. (https://www.facebook.com/jelgavasjauniesiem)

 

Foto: R. Tukris