Eiropas Sporta nedēļa 23. – 30. septembris

Esi kustīgs. Esi veselīgs.

 

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notika jau ceturto gadu. Šogad tā norisinājās no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Mūsu skolā šī nedēļa iesākās jau 21. septembrī ar Vispasaules Olimpisko dienu.

Olimpiskā diena

Piektdien, 21.septembrī plkst. 10:00 Zemgales Olimpiskais centrs pulcēja lielu dalībnieku skaitu. Tika atklāta  “Olimpiskā diena 2018” ar kopīgu rīta vingrošanu, tās mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākajām dienas aktivitātēm.

Arī mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās šajā pasākumā.

Atgriežoties skolā sportošana turpinājās.

Skolas sporta laukumā notika nākamā fiziskā aktivitāte – Vingrošanas pauzes skate, kurā skolēni sacentās, demostrējot savu dinamiskās pauzes vingrošanas kompleksu.

Diena turpinājās ar Olimpiskās dienas šķēršļu skrējienu – arī šeit klases savā klašu grupā . cīnījās par vietām. Ātrākie un veiklākie jaunāko klašu grupā bija 3. klases skolēni,

4. – 6. klašu grupā šoreiz 1. vietu izcīnīja 5. klases skolēni, bet starp vecākajām klasēm uzdevumus ātrāk izdevās veikt 9. klases komandai. Sveicam visus sportistus un liels paldies sporta skolotājām Rutai Brīvmanei un Silvijai Krūmiņai par jauko pasākumu.

Draudzīgo stafešu pēcpusdiena

          Trešdien, 26. septembrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros norisinājās draudzīgo stafešu pēcpusdiena sākumskolas klasēm. Stafetēs bija nepieciešama veiklība un atjautība. Tās bija ar skriešanas, mešanas, ripināšanas un  priekšmetu nodošanas elementiem.  Bērniem īpaši patika darboties komandās. Savukārt, vecāko klašu skolēni piedalījās aktivitātēs, kurās iekļauti sporta spēļu elementi.

 

 

 

 

 

 

Rudens kross Lielplatonē

LSO rudens kross Lielplatonē pulcēja sportistus no 16 izglītības iestādēm. Sportisti startēja 6 vecuma grupās. Mūsu skolu rudens krosā pārstāvēja 6 skolēni – Aleksandra Brisa, Sonora Sondra Zorge, Artūrs Ozols, Sebastians Marčello Puglisi, Nils Mūrnieks un Timofejs Obručņikovs.

Sveicam mūsu sportistus!