Mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītais skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss „Pa – smejies!”

Noslēdzies Ķekavas novadpētniecības muzeja  organizētais mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītais 

skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss „Pa – smejies!”.  Konkursā tika iesūtīti vairāk kā 1300 zīmējumi.  Žūrijas komisijai – karikatūristiem Z. Zaharānam, Dz. Melnim un K. Auzenbergam – izvērtēt darbus nebija viegls uzdevums.

Konkursa uzdevums bija uzzīmēt karikatūru, šaržu vai komiksu par tēmu: “Melnais kaķis ceļo uz Marsu” par godu karikatūrista Gunāra Bērziņa 95. jubilejai, kurš savās karikatūrās kā vienu no galvenajiem varoņiem attēlojis melno kaķi.

Šajā konkursā šogad piedalījās arī mūsu skolas vizuālās mākslas pulciņa dalībnieki: Amanda Plavkova, Kristaps Dreijers, Nika Knuple, Alekss Kučāns, Jānis Samuēls Straume.

Joku dienā – 1.aprīlī Ķekavas novadpētniecības muzejā dalībnieki piedalījās svinīgā pasākumā, lai apskatītu divas karikatūru izstādes, konkursā iesūtīto darbu izstādi un piedalītos laureātu apbalvošanas ceremonijā. Noslēgumā karikatūristi rādīja meistarklasi, kā top karikatūras.

Visu dalībnieku sejās prieks par labi padarītu darbu un pateicības rakstiem, interesanto muzeju un izstādēm, kā arī par brīnišķigi pavadīto laiku!